Edzőmeccsek: Afrikai csapat győzött az NB I újonca ellen – az összes nyári találkozó egy helyen

Futball

Oszd meg másokkal is

NB I-ES EDZŐMECCSEK, A KÖVETKEZŐ NAPOK PROGRAMJA

Július 23. (kedd)

15:30: Zrce (Szlovénia): ZTE FC – Paradou AC (algériai I.) 2-3 (Mitrovic 38. – 11-esből, Radó 75.)

ZTE: Demjén (Szemerédi) – Bolla, Kocsis  G. (Gergényi), Devecseri (Szépe), Bedi – Holodiuk (Hudák), Mitrovic – Barczi (Meshack), Grumic (Sebestyén), Radó (Babati) – Bobál G. (Ikoba) 

Július 24. (szerda)

17:30, Ausztria: Puskás Akadémia – Larissza (görög I.)

Július 27. (szombat)

11.00, a helyszín még kérdéses: Paks-Budaörs (NB II.)

18:00, Budapest, zárt kapu: MTK Budapest (NB II.)-Újpest

18:00, ZTE Aréna: ZTE FC-Al-Ittihad Kalba (arab emírségekbeli)

18:00, DVTK Stadion: DVTK-Budafok (NB II)

19.00: Gyirmót FC Győr(NB II.)-Kisvárda

Az időpont még kérdéses: Mezőkövesd-Soroksár (NB II.)

Az időpont még kérdéses: Mezőkövesd-Nyíregyháza (NB II.)

Az időpont még kérdéses: KaposvárVác (NB II.)

EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(a sorrendet a 2018/19-es idényben elért helyezés alapján határoztuk meg)

FTC

Június 11. (kedd), Ausztria: Sampion Celje 9-0

Június 15. (szombat), Ausztria: NK Celje 2-0

Június 19. (szerda), Ausztria: Mura 4-1

Június 26. (szerda), Ausztria: Red Bull Brasil 1-2

Június 27. (csütörtök), Ausztria: CSZKA Szófia 1-0

Június 30. (vasárnap), Ausztria: FK Pribram 3-0

Július 1. (hétfő), Ausztria: U. Craiova 4-0

Július 4. (csütörtök), Ausztria: Royal Mouscron 2-0

Július 19. (péntek), Népliget: Kozármisleny 6-0

MOL FEHÉRVÁR FC

Június 22. (szombat), Ausztria: Ahmat Groznij 1-2

Június 26. (szerda), Ausztria: Wolfsberger 1-0

Június 27. (csütörtök), Ausztria: Baník Ostrava 1-1

Július 2. (kedd), Felcsút: Topolya (szerb I.) 3-3

Július 3. (szerda), Felcsút: DAC (szlovák I.) 3-1

Július 21. (vasárnap), Fehérvár: ETO FC Győr (NB II) 0-1

DVSC

Június 26. (szerda), Pallag: FK Minaj 2-2

Június 29. (szombat), Pallag: Nyíregyháza 2-0

Június 29. (szombat), Pallag: Diósgyőr 2-0

Június 29. (szombat), Pallag: Vác (NB II.) – törölve

Július 4. (csütörtök): Pallag: DVSC-DEAC 3-3

Július 4. (csütörtök), Nagyerdei Stadion: MFK Michalovce 4-1

Július 13. (szombat): Békéscsaba 1-2

Július 20 (szombat): Kazincbarcika (NB II.) 1-2

HONVÉD

Június 26. (szerda): WSG Wattens 3-0

Június 29. (szombat): Zenit Szentpétervár 0-3

Július 1. (hétfő), Tirol: Royal Exel Mouscron 1-1

Július 3. (szerda), Tirol: Red Bull Bragantino 1-2

ÚJPEST

Július 5. (péntek): ETO FC Győr 0-2

Július 11. (csütörtök): FC Ajka 4-0

Július 15. (hétfő): NK Osijek (horvát) 1-0

Július 19. (péntek): Diósgyőr (NB I.) 3-0

Július 27. (szombat), 18:00, Budapest, zárt kapu: MTK Budapest (NB II.)

MEZŐKÖVESD

július 6. (szombat), Mezőkövesd: Kazincbarcika 1-0

július 10. (szerda), Budapest: Vasas 3-0

július 13. (szombat), 14.00, Mezőkövesd: FC Minaj 3-3

július 17. (szerda) 16:00, Szlovénia: Triglav Kranj (szlovén) 3-2

július 17. (szerda) 18:30, Szlovénia: Universitatea Cluj (román) 1-2

július 20. (szombat), 10:30, Szlovénia: Al Faisaly (szaúd-arábiai I.) 3-2

július 20. (szombat), 17:00, Szlovénia: Ashdod (izraeli I.) 2-0

július 27. (szombat), Mezőkövesd: Soroksár (NB II.)

július 27. (szombat), Mezőkövesd: Nyíregyháza (NB II.)

PUSKÁS AKADÉMIA

június 29. (szombat): Csákvár 2-1

július 3. (szerda): Haladás 2-0

július 10. (szerda): ETO FC Győr 2–2

július 16. (kedd), Ausztria, 17.00: Zarkovo (szerb) 2-0

július 20. (szombat), Ausztria, 11.30: Makkabi Petah Tikva (izraeli I.) 0-2

július 24. (szerda), Ausztria, 17.30: Larissza (görög I.)

PAKS

június 29., 18:00, Kecskemét: Kecskeméti TE 0-3

július 3., 17.00, Telki: Livingston FC 1-0

július 6., 17.00, Paks: PMFC 2-0

július 11., 18.00, Szlovénia: FK Zorja Luhanszk 1-1

július 13., 17.00, Szlovénia: FK Partizan 2-2

július 17. (szerda), 17.00, Szlovénia: Paradou (algériai I.) 2-1

július 20. (szombat), 11.00, Szlovénia: Soroksár SC (NB II.) 5-2

július 27., 11.00, a helyszín még kérdéses: Budaörs (NB II.)

KISVÁRDA

Július 3. (szerda), Kisvárda: FC Minaj 4-1

Július 6. (szombat), 17:00, Tőketerebes: Slavoj Trebisov 1-1

Július 10. (szerda): Nyíregyháza Spartacus 1-0

Július 13. (szombat), 11.30, Kisvárda: Diósgyőr 0-1

Július 17. (szerda), 17.00, Fővárosi Vízművek Rt. Sporttelep, Budapest: Kaposvár 3-2

Július 20. (szombat), 17.00, Budapest, Fáy utca: Vasas (NB II.) 1-2

Július 20. (szombat), 19.00, Budapest, Illovszky-stadion: Vasas (NB II.) 2-2

Július 27. (szombat), 19.00: Gyirmót FC Győr(NB II.)

DIÓSGYŐR

Június 29. (szombat), Pallag: DVSC 2-0

Július 3. (szerda), DVTK-stadion: Békéscsaba 1-2

Július 6. (szombat), 12:00, DVTK-stadion: ŽP Šport Podbrezová 2-1

Július 10. (szerda), a helyszín még kérdéses: FK Poprad 6-1

Július 13. (szombat), Várkerti Stadion: Kisvárda 1-0

Július 17. (szerda), 17:00 Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest (NB II) 0-1

Július 19. (péntek): Újpest (NB I.) 0-3

Július 27. (szombat),18:00, DVTK Stadion: Budafok (NB II)

ZTE

Július 10. (szerda), 11.00: Lendva 1-3

Július 13. (szombat), 11.00: Siófok 0-1

Július 17. (szerda): Al-Wehda (szaúd-arábiai I.) 0-2

Július 20. (szombat): Wolfsberger AC II. 4-1

Július 23. (kedd): Paradou AC (algériai I.) 2-3

Július 27. (szombat), 18.00: Al-Ittihad Kalba (arab emírségekbeli)

KAPOSVÁR

Június 28. (péntek): Slaven Belupo 2-1

Július 2. (kedd): Nafta Lendava 2-3

Július 5. (péntek): Ural Jekatyeringburg  – törölve

Július 10. (szerda): HNK Gorica 0-1

Július 13. (szombat), 11:00: Soroksár 0-0

Július 17. (szerda): Kisvárda 2-3

Július 19. (péntek): Haladás (NB II) 1-2

Július 27. (szombat), Vác (NB II.)

The post Edzőmeccsek: Afrikai csapat győzött az NB I újonca ellen – az összes nyári találkozó egy helyen appeared first on csakfoci.hu.

A cikk Forrása

Oszd meg másokkal is

Szólj hozzá!